Sdílejte
Vážná dopravní nehoda ve Zlíně. Autor: HZS Zlínského kraje

Zlín – Profesionální zlínští hasiči, záchranáři i policisté museli v pátečních ranních hodinách 2. června vyjíždět k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel, ke které došlo na ulici Okružní ve Zlíně.

Dopravní nehoda si vyžádala zranění tří osob.

O nehodě informoval aktuálně krajský mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že ke střetu osobních vozidel došlo v prostoru jedné z křižovatek na ulici Okružní v městské části Jižní Svahy. Při nehodě došlo ke zranění řidičky a dvou dětí, které s ní cestovaly ve vozidle.

Řidič druhého vozidla zůstal nezraněn.

„Hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a za pomoci sorbentů likvidovali uniklé provozní kapaliny. Po zadokumentování události policisty hasiči odtlačili havarovaná vozidla mimo komunikaci a dokončili úklid vozovky,“ sdělil k nehodě mluvčí hasičů.

Zraněné děti také dostaly od zasahujících hasičů jejich plyšového maskota dráčka „Záchranáčka…“

Střet dvou vozidel ve Zlíně skončil zraněním tří osob. Autor: HZS Zlínského kraje

ČTĚTE TAKÉ: Při střetu dvou aut na Litoměřicku se zranili oba řidiči

Řidička i obě děti skončily v péči zasahující záchranné služby, které jim na místě poskytla podle informací redakce odbornou přednomocniční péči a následně je převezla k dalšímu vyšetření do zlínské nemocnice. Zraněné děti i řidička, tak skončili v péči nemocničních lékařů.

Autor: Jiří Berec
– krajská redakce „ZE

 

Komentáře