BRNO / Hlídka městské policie si ve středu 1. dubna při kontrole jedné z odlehlejších chatových oblastí v Chrlicích všimla odstaveného auta, ve kterém seděl muž se sklopenou hlavou a silně krvácel z ruky.

Brněnští strážníci si při kontrole odlehlejší části Brna v chatové oblasti v Chrlicích všimli odstaveného automobilu, ve kterém seděl muž se sklopenou hlavou a silně krvácel z ruky.

„Strážníci chtěli zjistit, jestli nemá zdravotní problémy, a přes sklo uviděli, že silně krvácí z ruky a že vozidlo je plné krve. Auto otevřeli a okamžitě dvaačtyřicetiletému muži začali poskytovat první pomoc,“ sdělil ZprávámExtra.cz mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Za použití několika tlakových obvazů muži tepenné krvácení strážníci zastavili, a přivolali záchrannou službu. Strážníkům muž řekl, že se údajně pořezal nedopatřením, když vedle auta ořezával větev. „Při příchodu k vozidlu ale hlídka neviděla žádné krevní stopy a měla tedy obavu, že se muž pokusil o sebevraždu, uvedl Mluvčí Ghanem.

Zdravotníci pořezaného muže převezli do nemocnice a strážníci případ pro jistotu předali státní policii, aby bylo možné jednoznačně vyloučit případné cizí zavinění.

Komentáře