Dopravní nehoda nákladního vozidla v Mohelnici zkomplikovala dopravu, hasiči vyprostili řidiče. Foto: HZS Olomouckého kraje

Mohelnice – V pondělí 19. listopadu, v 8:05 hodin došlo k dopravní nehodě nákladního vozidla v obci Mohelnice na Olomoucku. U nehody zasahovaly všechny záchranné složky IZS. Řidič skončil v péči lékařů.

O nehodě informovala aktuálně Vladimíra Hacsiková, krajská mluvčí olomouckých hasičů s tím, že na místo vyjeli profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči z Mohelnice, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetlo osobní a nákladní vozidlo. Nákladní vozidlo, které převáželo štěrk, se převrátilo na bok a uvnitř kabiny zůstal zaklíněný řidič.

Hasiči zraněného řidiče vyprostili a předali do péče Zdravotnické záchranné služby.

Jednotky dále zajistily havarovaná vozidla proti vzniku požáru, zasypaly uniklé provozní kapaliny a zastavily únik pohonných hmot z nádrže,“ upřesnila Hacsiková.

Z DOPRAVY

Hasiči dále spolupracovali s policií při zaměření nehody a v 10:45 hodin se vrátili zpět na základny. Přeložení nákladu si zajistí majitel a poté, když se začne vyprošťovat havarovaný automobil, budou se hasiči na místo události znovu vracet,“ doplnila k ranní nehodě mluvčí hasičů.

sim, (red.)

Komentáře