ÚSTÍ NAD LABEM / V Ústí nad Labem v lokalitě Mojžíř v úterý 23. června došlo k vraždě. S největší pravděpodobností opilý muž tam zabil svojí ženu a pak se šel udat prodavači do obchodu. Policie do této chvíle zatím vraždu nepotvrdila.

Podle informací televize Nova se vražda odehrála buď v noci nebo v úterý v ranních hodinách v ulici Jindřicha Plachty. A zřejmě v ní sehrál roli alkohol. Muž byl totiž opilý.

„Ráno přišel k vietnamským obchodníkům, co mají obchod na zastávce a řekl jim: ´Zabil jsem svoji ženu´. Pak hned volali policii,“ uvedl pro web TN.cz jeden z místních.

Policie se do této chvíle zdráhá potvrdit verzi o vraždě. „Krajští policisté prošetřují podezřelé úmrtí padesátileté ženy v Ústí nad Labem, v lokalitě Mojžíř. Byla nařízena soudní pitva,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Potvrdit vraždu mluvčí Hyšplerová zatím nechtěla. „V tuto chvíli jsme na počátku vyšetřování a nebudeme sdělovat bližší informace,“ dodala Hyšplerová. Kriminalisté na místě pracovali několik hodin a v bytě s mrtvou ženou zajišťovali důkazy.

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ