Nehoda - dopravní policie, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B. (2015)

Královéhradecko – U tragické dopravní nehody v pátek 18. ledna, krátce před jedenáctou hodinou zasahovala výjezdová skupina rychlé lékařské pomoci z Nového Bydžova spolu s leteckou záchrannou službou z Hradce Králové. Spolu se zdravotníky u nehody zasahovali také profesionální hasiči a policisté. Nehoda měla tragické následky.

O nehodě aktuálně informoval redakci serveru #zpravyextra.cz, krajský mluvčí královéhradecké záchranky Ivo Novák s tím, že nedaleko obce Lužec nad Cidlinou na Královéhradecku vyjel osobní automobil ze silnice a narazil do stromu. Podle informací z tísňové výzvy měl ve voze zůstat zaklíněný řidič v bezvědomí.

Po příjezdu na místo nehody záchranáři zjistili, že ve voze cestovali dva lidé. Bohužel, zároveň se potvrdila také informace o zaklíněném řidiči,“ upřesnil Ivo Novák.

Zasahující lékaři zjistili, že muž (*1983) utrpěl mnohočetná závažná poranění, kterým na místě podlehl.

Druhá zraněná cestující, mladá žena, byla po ošetření letecky transportována do královéhradeckého traumacentra k vyloučení vnitřních poranění. V průběhu ošetřování byla zraněná při vědomí a se záchranáři komunikovala,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů.

ČTĚTE TAKÉ

Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření Policie ČR.

-jb, (-red)

Komentáře