Vozidlo u Kolovrat se čelně střetlo s vozidlem České pošty Foto: HZS Praha

PRAHA / Na křižovatce u Kolovrat došlo v úterý 1. prosince ve večerních hodinách k vážné dopravní nehodě tří vozidel. Řidič osobního vozidla nedal přednost vozidlu jedoucí po hlavní silnici, které se následně střetlo s protijedoucím vozidlem České pošty. Přivolaní hasiči museli z vozidla vyprostit dvě osoby. O nehodě u pražských Kolovrat informoval web pražských hasičů.

„Jednotky HZS SČK stanice Říčany a HZS hl. m. Prahy ze stanice č. 4 likvidovaly následky dopravní nehody dvou osobních a jednoho nákladního automobilu,“ informoval web pražských hasičů.

K vážné nehodě došlo na křižovatce ulic K Říčanům a Přátelství. Podle vyšetřování policie údajně nedal řidič osobního vozidla řidiči osobního vozidla jedoucí po hlavní silnici přednost. Řidič osobního vozidla následně po střetu přejel do protisměru, kde se čelně střetl s nákladním vozidlem České pošty.

Policisté po příjezdu zcela uzavřeli silnici v ulici Přátelství.

Přivolaní hasiči za pomoci vyprošťovací techniky museli ze zdemolovaného osobního vozidla vyprostit dvě osoby a s těžkým zraněním je transportovali zdravotníci do nemocnice.

Lidé z dalších vozidel vyvázli z nehody bez zranění.

Okolnosti a příčiny dopravní nehody vyšetřují policisté.

Komentáře