Hromadná dopravní nehoda na obchvatu Moravských Budějovic Foto: HZS kraje Vysočina

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE / Zraněním dvou lidí skončila v pondělí 7. prosince dopravní nehoda dvou osobních vozidel, dodávky a jednoho nákladního vozidla na obchvatu Moravských Budějovic na Třebíčsku. Provoz na silnici byl zcela uzavřen. Při nehodě došlo ke zranění dvou osob. Zprávy o nehodě přinesla mluvčí hasičů Petra Musilová.

„Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 v 08:15 hodin a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice,“ sdělila Musilová.

Při nehodě se zranili dva lidé.

Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem do sanitních vozů. Jednu těžce zraněnou osobu převezli zdravotníci do brněnské nemocnice, druhou s lehčím zraněním do nemocnice v Třebíči.

„Na havarovaných vozidlech provedli hasiči protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali speciálním sorebentem,“ doplnila Musilová.

Provoz na silnici byl zcela zastaven. Policisté odklánějí dopravu přes město. Vytvořila se několikakilometrová kolona. Pár minut po jedenácté hodině dopolední došlo k obnovení provozu jedním jízdním pruhem.

Podle policistů k nehodě přispěla i namrzlá silnice.

Komentáře