Policie a záchranáři na místě nehody, ilustrační foto: Autor: Jan Vraný / archiv redakce (2016)

Unhošť – Jen několik minut před šestou hodinou ranní 16. listopadu, došlo k dopravní nehodě dodávky na dálnici D6, za sjezdem na obec Unhošť, ve směru do Prahy. Nehoda si vyžádala dle policie dvě zraněné osoby.

Na místě nehody zasahovaly všechny záchranné složky IZS.

O nehodě aktuálně informovala policejní mluvčí Jana Šteinerová s tím, že při dopravní nehodě havarovalo dodávkové vozidlo, ve kterém cestovaly dvě osoby. Sedmatřicetiletý řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky a došlo ke střetu s krajovými svodidly a poté se vozidlo nárazem převrátilo na bok přes oba dva jízdní pruhy pozemní komunikace.

Policisté vyzvali řidiče k dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a alkohol byl na místě vyloučen. Obě osoby utrpěly zranění lehčího charakteru byly převezeny posádkou záchranné služby do nemocnice,“ upřesnila Šteinerová.

Z DOPRAVY

V době prvotního šetření byla dálnice D6 ve směru do Prahy plně uzavřena a policisté prováděli odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Provoz byl plně obnoven po sedmé hodině,“ doplnila k nehodě mluvčí policie.

Příčina dopravní nehody je nadále v šetření dopravních policistů.

-jb, (-red.)*

BEZ KOMENTÁŘE