Sdílejte
Hokejista Richard Kristl Zdroj: Richard Kristl facebook

PLZEŇ / Ve čtvrtek 29. října v ranních hodinách došlo v Sadech Pětatřicátníků k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Viník nehody od nehody ujel. Server ZprávyExtra.cz z důvěryhodného zdroje zjistil, že viníkem nehody je hokejista Richard Kristl, který patřil k předním plzeňským sportovcům.

Minulý čtvrtek kolem třetí hodiny ranní došlo v Sadech Pětatřicátníků k nehodě dvou osobních vozidel. Viník dopravní nehody ale ujel. Zbaběle sešlápl plynový pedál a vůbec se nezajímal zda je řidič z druhého vozidla zranění.

Server ZprávyExtra.cz z důvěryhodného zdroje zjistil proč viník nehody ujel. Jedná se totiž o hokejistu jménem Richard Kristl. Podle sdělení policie byl viník nehody opilý.

Karta se začínala rychle obracet. Řidič v nabouraném vozidle začal s odstupem času sledovat viníka nehody a ihned volal na městskou policii, které popsal ujíždějící vozidlo VW Passat, které řídil právě hokejista Richard Kristl.

Operační služebna vyslala několik hlídek a díky oznamovateli měla policie i přesnou polohu vozidla.

Strážníci nalezli vozidlo na Americké třídě, ale řidič tedy hokejista Richard Kristl se pokoušel i v této chvíli unikat, odmítal zastavit i na světelné a zvukové výzvy a začal rychle ujíždět. Vozidlo strážníků se snažil setřást. V Purkyňovo ulici se strážníkům ale vozidlo podařilo zablokovat a donutili ho zastavit.

Řidič, Richard Kristl se ani po tomto zastavení nevzdal a i když z vozidla skoro vypadl na zem, pokusil se dát na útěk po svých. Strážníkům se podařilo jej zadržet a spacifikovat.

Richard Kristl se na místě odmítl podrobit testu na alkohol a drogy, odmítl i prokázat svou totožnost. Dnes již je redakci serveru ZprávyExtra.cz známo proč ujížděl, proč odmítl testy a proč odmítl prokázat svou totožnost.

Podle vyjádření policie, měl devatenáctiletý řidič s vozidlem VW během jízdy předjíždět z pruhu do pruhu a přitom se bočně střetl s vozidlem Ford Focus.

Richard Kristl Zdroj: facebook
Richard Kristl Zdroj: facebook

Zapírání Kristlovi ale nepomohlo. Mladý hokejový reprezentant Plzně Richard Kristl koncem roku oslaví dvacetiny. Jeho fanoušci a veřejnost nyní už ví, že řídil v opilosti a před policií utíkal a zapíral svou totožnost. Na konec po dopadení skončil na záchytce, kde vystřízlivěl.

Hokejový talent Richard Kristl momentálně hraje druhou ligu za SHC Klatovy. Díky spolupráci mezi SHC Klatovy a HC Škoda Plzeň běžně hraje i v extralize. Na soupisce hokejového klubu HC Škoda Plzeň je Richard Kristl veden pod číslem 77.

Redakce serveru ZprávyExtra.cz se pokoušela hokejistu Richarda Kristla kontaktovat, bohužel se do této chvíle k otázce nevyjádřil.

Komentáře