Záchranná služba, ilustrační foto. Autor: archiv ZZS Karlovarského kraje

Žlutice – K tragické dopravní nehodě došlo okolo 17. hodiny odpolední 31. října, na hlavní silnici I/6 na odbočce do Žlutic. Podle policie 81letý řidič (senior) zřejmě nedal přednost v jízdě řidiči nákladního auta a následně došlo ke střetu obou vozidel.

Spolu s 81letým řidičem v osobním vozidle Škoda cestovala také 77letá spolujezdkyně. Oba senioři, při nehodě utrpěli mnohočetná zranění, kterým na místě podlehli. Přivolaní záchranáři jim, již nedokázali pomoci.

Na křižovatce zřejmě nerespektoval dopravní značení a při odbočování vlevo vjel na hlavní silnici v okamžiku, kdy tudy právě projížděl 21letý muž v nákladním vozidle značky Volkswagen,“ uvedla k nehodě mluvčí karlovarské policie Zuzana Týřová.

Druhý řidič měl podle mluvčí policie lehké zranění a byl převezen záchrannou službou do nemocnice.

Provoz místem nehody policisté řídili kyvadlově. Doprava byla po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena. Uvedlo k nehodě aktuálně ŘSD na serveru #dopravniinfo.cz.

ČTĚTE TAKÉ

Škoda byla vyčíslena na předběžně 800 tisíc korun. Přesné příčiny kolize policie vyšetřuje,“ doplnila k tragické nehodě mluvčí policie.

-jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE