SLOVENSKO – PENZINEK / Patnáctiletá Jesika ze strachu z pololetního vysvědčení dostala strach, šla a lehla si na koleje, jedoucí vlak ji amputoval obě nohy. Tragická událost se stala ve čtvrtek 29. ledna na Slovensku nedaleko železniční zastávky Pezinok.

Patnáctiletá Jesika se obávala jít pro pololetní vysvědčení. Den před před vysvědčením dostala takový strach, že nešla vůbec do školy, ale namířila si to rovnou na železniční trať, kde si lehla a čekala na vlak, informoval dnes o této tragické události slovenský server Cas.sk.

Patnáctiletá Jesika, které vlak amputoval obě nohy unikla smrti jen o vlásek. Jesika byla velmi dobrá hráčka volejbalu, podle jejích spolužáků měla propadat v pololetí z matematiky, chemie a fyziky.

„Jsme z toho zdrcení. Velmi nás to mrzí, nic takového jsme nečekali,“ uvedla pro server Čas.sk ředitelka školy Jana Solgová. „Nebyly s ní žádné problémy, jen ty zmíněné předměty nezvládala,“ dodává další učitelka.

Video: Jesika přišla kvůli vysvědčení o nohy

„Dívka šla na koleje a lehla si na trať. Strojvůdce zatáhl ruční brzdu, srážce ale už nezabránil. Vlak jí amputoval obě nohy,“ informoval bratislavský policejní mluvční Michal Szeiff. Jesika je nyní hosptalizována ve fakultní nemocnici na Kramárech. Její stav je stabilizovaný, v současné době je mimo ohrožení života.

Autor: R. Mach -ZprávyExtra.cz
Foto: facebook.com
Video: tivi.azet.sk

Komentáře