PRAHA / Policejní auto ve středu 25. února po 14. hodině jelo k zásahu, po Radlické směrem od Smíchova. Policejní auto mělo zapnuté výstražné majáky i sirény. Podle dostupných informací policejnímu vozidlu z vedlejší silnice nedalo přednost další auto a došlo ke střetu. Policejní auto vletělo do zastávky tramvaje linky č. 7 Laurová, kde stálo několik lidí. Na místě jsou zranění, které ošetřují záchranáři.

„V této chvíli mohu pouze potvrdit, že se srazilo policejní auto se zapnutými majáky s jiným osobním autem. Jedno z těchto aut bylo následně odhozeno,“ sdělil Zprávám Extra.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Podle důvěryhodného zdroje mělo dojít k dopravní nehodě policejního vozidla Volkswagen Transporter, kterým jezdí dopravní policie k řešení dopravních nehod. Policejní vozidlo jelo po tramvajových kolejích, v tom jim z boční ulice vyjela do cesty Škoda Octavia. Došlo ke střetu a policejní auto Volkswagen Transporter byl odhozeno na zastávku tramvaje Laurová, kde v té chvíli stáli chodci.

„Naše posádky odvezly do nemocnice dvě ženy se středně těžkým poraněním. Byly při vědomí, ale zdravotníci budou muset udělat několik vyšetření. Třetího pacienta, který nehodu viděl, jsme s psychickými problémy také odvezli do nemocnice,“ sdělila mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Komentáře