Sdílejte
Marihuana (Ilustrační snímek) Zdroj: Wikipedia

VARNSDORF – PRAHA / Nečekaně zásahem Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) skončil požár sazí v komíně ve Varnsdorfu. Během zásahu u požáru totiž hasiči objevili pěstírnu marihuany. Vše nasvědčuje tomu, že s pěstírnou marihuany ve Varnsdorfu má něco společného policista z Prahy.

K požáru vyjížděli hasiči v pátek po 22. hodině v domě v Truhlářské ulici ve Varnsdorfu. „Šlo o poměrně častý požár sazí v komíně. Naše jednotky ho měly uhašený asi za hodinu. Co se týče nalezené pěstírny marihuany, to řeší policie,“ řekl mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan pro Denik.cz.

Deník píše, že pěstírna marihuany patří policistovi z Prahy, v domě ve Varnsdorfu ji měl dobře skrytou a další, již sklizené rostliny marihuany se nacházely v další části domu.

Případem se zabývá již Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), děčínská policie se z tohoto důvodu odmítla k případu vyjádřit.

Případ nechce komentovat ani samotná inspekce, která si případ okamžitě převzala. „V této chvíli je možné pouze potvrdit, že se případem pěstírny konopí ve Varnsdorfu zabýváme. V této fázi nejsou žádné další podrobnosti ke zveřejnění k dispozici,“ sdělila na dotaz serveru iDNES.cz mluvčí GIBS Radka Sandorová.

Komentáře