Záchranná služba, ilustrační foto. Autor: archiv redakce #Udalosti112.cz / ©J.B. (2015)

Bruntál – Krajští záchranáři spolu s hasiči a policisty museli zasahovat v sobotu 3. listopadu u tragické dopravní nehody dvou osobních vozidel v Bruntálu. Nehoda měla tragické následky.

ČTĚTE TAKÉ

O nehodě informoval redakci serveru #zpravyextra.cz, krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na pomoc účastníkům vyjely hned tři posádky – dva týmy zdravotnické (RZP) a lékařský tým rendez-vous.

Pětasedmdesátiletá žena utrpěla při nehodě mnohočetná poranění a došlo u ní k selhání všech základních životních funkcí. Záchranáři u ní zahájili neodkladnou resuscitaci, avšak krevní oběh postižené se jim obnovit nepodařilo. Postižená na místě podlehla svým vážným zraněním,“ uvedl Humpl.

Stejně starý muž byl ošetřen s podezřením na otřes mozku, s poraněním pánve a hlavy. Po uložení do vakuové matrace, zajištění krčním límcem a podání potřebných léků, byl pacient transportován do krnovské nemocnice. „Do zdravotnického zařízení bylo po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče nutno přepravit rovněž šestatřicetiletou ženu, a to s lehčím zraněním hrudníku,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů.

Příčiny této tragické nehody vyšetřuji policisté.

-jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE