Záchranná služba, ilustrační foto. Autor: Jiří Berec/archiv redakce udalosti112.cz

Havířov – Všechny záchranné složky IZS musely zasahovat u úterní tragické dopravní nehody, při které se střetl kamion s osobním vozidlem. Nehoda si vyžádala život mladého člověka.

O nehodě informoval redakci serveru #zpravyextra.cz, krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že střet kamionu s osobním vozidlem v Havířově byl operačnímu středisku krajské záchranky nahlášen v půl osmé ráno, v úterý 11. prosince.

Na místo ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci.

Osmnáctiletý mladík, který cestoval v osobním automobilu, zůstal zaklíněn uvnitř a po vyproštění nejevil žádné známky života.

Záchranáři proto neprodleně zahájili rozšířenou resuscitaci s cílem obnovit činnost srdce postiženého. Veškerá snah o záchranu pacienta však byla marná. Utrpěl mnohočetná poranění, která byla neslučitelná se životem a na místě jim podlehl,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranné služby.

Vedle záchranné služby u nehody zasahovali také profesionální hasiči a policisté. Dle sdělení ŘSD byla doprava v místě nehody po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena. Okolnosti nehody nyní, vyšetřují policisté.

jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE