V Moravských Bránicích havaroval traktor - zasahovaly složky IZS. Foto: HZS Jihomoravského kraje

Moravské Bránice – Před půl šestou večer, 18. dubna vyjeli profesionální hasiči ze stanic Ivančice a Rosice k nehodě traktoru do Moravských Bránic. Traktor skončil, po nehodě převrácen na střeše. Uvnitř kabiny zůstal zraněný a zaklíněný řidič, kterého museli zasahující hasiči vyprostit.

Na místě vedle hasičů zasahovali také záchranáři a policisté.

O nehodě informoval Jan Dvořák z HZS Jihomoravského kraje s tím, že traktor s vlečkou zasahující hasiči zajistili proti pohybu a zraněného řidiče vyprostili, bez použití vyprošťovacího zařízení.

Zdravotnická záchranná služba si zraněného převzala muže do své péče a následně odvezla sanitkou do nemocnice. Hasiči traktor zajistili proti případnému vzniku požáru a zachytili unikající provozní kapaliny,“ upřesnil Dvořák.


PSALI JSME: Tragická nehoda zcela zastavila provoz na Pražském okruhu u Jesenice
Informaci o vážné dopravní nehodě na Pražském okruhu na úrovni Jesenice, ve směru od brněnské dálnice k letišti přijala tísňová linka 112 hasičů Středočeského kraje v úterý 17. dubna, v 8.38 hodin.

Na místo přijela další zemědělská technika, která převrátila traktoru zpět na kola. Zásah ukončili hasiči, krátce po devatenácté hodině,“ doplnil por. Jan Dvořák z HZS Jihomoravského kraje.

Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření dopravních policistů.

-jb, (red.)

Komentáře