#bj-extramedia
Policisté a hasiči u dopravní nehody, ilustrační foto. Autor: archiv redakce #udalosti112.cz / J.B.

Praha – V pátek 22. února v odpoledních hodinách došlo v pražských Modřanech k vážné dopravní nehodě linkového autobusu MHD, který zatím z nezjištěných příčin narazil, po karambolu v křižovatce do dvou zaparkovaných vozidel a další automobil odmrštil. Nehoda si podle prvotních informací vyžádala sedm zraněných lidí, mezi kterými jsou i dvě děti.

ČTĚTE TAKÉ


Nehoda se stala krátce, po 13. hodině na křižovatce u restaurace U Černého koně. „Policisté vyšetřují dopravní nehodu autobusu a osobního auta v Modřanské ulici. Po střetu (s vozidlem v křižovatce) autobus narazil do zdi přilehlé nemovitosti a dalších dvou aut,“ sdělil Novinkám mluvčí policie Tomáš Hulan.

Zdroj: Twitter.com | Martin Vrba

Zasahující záchranáři, podle zjištěných informací redakce serveru ZpravyExtra.cz ošetřili celkem sedm zraněných osob, kterým na místě poskytli odbornou, přednemocniční péči a následně je rozvezli do pražských nemocnic k dalšímu vyšetření.

Službukonající lékař Ondřej Franěk z pražské záchranné služby, krátce k nehodě uvedl, že mezi zraněnými jsou i dvě děti. „Naštěstí jde ve všech případech spíše o lehká zranění,” upřesnil Franěk.

Příčiny nehody jsou nyní, v šetření dopravních policistů. Doprava byla v místě nehody omezena a dle sdělení ŘSD řízena policisty.

jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE