Složky IZS zasahovali u tragického střetu cyklisty a osobního vozidla ve Starém Městě. Foto: HZS Zlínského kraje

Staré Město – Profesionální hasiči, policisté i záchranáři zasahovali u tragické dopravní nehody na Uherskohradišťsku, při které se střetlo osobní vozidlo BMW s cyklistou. I přes okamžitou pomoc cyklista na místě nehody zemřel. Zranění, která po střetu s automobilem utrpěl byla dle záchranářů neslučitelná se životem.

O nehodě informovala tisková mluvčí zlínských hasičů Lucie Javoříková s tím, že ve středu 6. února třináct minut po deváté hodině dopolední byli vysláni hasiči i ostatní složky IZS k hlášené dopravní nehodě, která se stala ve Starém Městě na Uherskohradišťsku.

Na místě se již nacházeli státní policisté, kteří se starali o cyklistu, který při nehodě utrpěl velmi vážná zranění. Následně přijeli záchranáři. Ti společně s hasiči prováděli u zraněného muže resuscitaci, avšak bezvýsledně. Cyklista zraněním podlehl,“ upřesnila mluvčí Lucie Javoříková.

ČTĚTE TAKÉ

Dále hasiči u vozidla provedli protipožární opatření. K úniku provozních kapalin nedošlo. Řidič osobního vozidla vyvázl bez zranění,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Okolnosti a příčinu nehody nyní šetří dopravní policisté.

sim, (-red.)

Komentáře