Dylan Moran Zdroj: fanpop.com

PRAHA / Dylan Moran se opět představí v České republice na jevišti divadla Hybernia 19.Listopadu. Přiváží sem svou novou stand up show OFF THE HOOK. V Velké Británii bylo jeho turné zcela vyprodané, a proto svou show přiváží v rámci Evropského turné i do České republiky.

Představitel hlavní postavy ze seriálu Black Books, kde asi nejvíce vstoupil českým divákům do podvědomí, je komikem světového formátu. Jeho stand up shows jsou známé a velmi oblíbené celosvětově. Moran je také nejmladším držitelem ceny Perrier Comedy Award kterou získal ve 24 letech. Bavič pocházející z Irska již několikrát Prahu navštívil, jeho 4 představení, které zde měl před dvěma lety, byla vyprodána během několika málo minut.

Samotný Moran si České publikum oblíbil, stejně jako publikum jeho svérázný, ironický humor, který je plný narážek. Moran má naprosto unikátní pohled na lásku, politiku, bídu či absurditu každodenního života, v kombinaci se svérázným přednesem vzniká naprosto neopakovatelný zážitek.

Moranova vystoupení jsou však pouze v angličtině bez překladatele nebo titulků, ovšem každý kdo má blízko ke stand up komediím by si neměl nechat jeho představení ujít.

BEZ KOMENTÁŘE