Sdílejte
Rihanna Zdroj: Facebook

PRAHA / Již po třetí se do České republiky vrátí popová ikona Rihanna v rámci celosvětového turné Anti World Tour, na kterém představí své nové album Anti. Koncert na pražském stadionu Eden se uskuteční 26. července 2016.

Držitelka sedmi cen Grammy vydala 27.listopadualbum a přijede ho představit i k nám. Snědá kráska pochází z Barbadosu a její vlastní jméno je Robyn Rihanna Fenty.

Její tvorba je nejvíce ovlivněna styly dance, dancehall, pop, reagge a R&B. Rihanna ne nejsledovanější umělkyní historie na youtube, kde její kanál dosáhl neuvěřitelných, bezmála sedmi miliard shlédnutí.

Rihanna je i rekordmankou na poli prodeje alb, kterých prodala 25 miliónů a také 60 milionů digitálních kopií singlů. Mezi singly, které Rihannu nejvíce proslavily patří Pon De replay, S.O.S:, Umbrella, Shut Up And Drive nebo Diisturbia. Mimo hudební ariéry se Rihanna věnuje i navrhování vlastního oblečení nebo také parfému.

Rihanna je také známá tím, že je kontroverzní, odvážná a ráda provokuje, což pouze dokazuje například singl Sado Maso, nebo veřejností propírané rozbroje s ex přítelem Chrisem Brownem.

VIDEO: Rihanna

Rihanna přiveze do Čech neuvěřitelnou show, která bude plná překvapení, stejně jako každé její vystoupení. Výstřední kostýmy, odvážná vystoupení, skvělá muzika a hvězda světového formátu, na to vše se můžete na pražském Edenu v červenci těšit.

Komentáře