LITVÍNOV / Příznivci historických vozidel si dají dostaveníčko na litvínovském náměstí Míru a to 6. června letošního roku. Od osmé hodiny ranní se začnou sjíždět historická vozidla a speciály do centra severočeského Litvínova.

Akci pořádají příznivci historických vozidel Josef Havlík a Tomáš Urban. Celou akci zaštítila také litvínovská městská policie.

Pro širokou veřejnost a to pro všechny věkové kategorie budou k vidění historická vozidla či historické motocykly.

Jak sdělil serveru ZprávyExtra.cz jeden z pořadatelů akce Tomáš Urban „akci pořádáme především proto, protože u nás na Litvínovsku se nic podobného nepořádá a bylo by pěkné, kdyby příznivci historických vozidel nemuseli dojíždět desítky, ne-li stovky kilometrů za podobnou akcí daleko,“ sdělil Urban.

„Navíc jsme pro účastníky připravily vyjížďku se spanilou jízdou na nedalekou přehradu Fláje, kde bude připravena jak prohlídka samotné přehrady a jejího okolí, tak se účastníci zcela exkluzivně budou moci podívat i do útrob přehradní hráze,“ vysvětlil pořadatel.

IMG_201505132_051834.png
Sraz historických vozidel Litvínov 2015

 

Mezi 15.00 – 17.00 hodinou se pak kolona vozidel přesune do areálu litvínovských Louček, kde proběhne vyhlášení se slavnostním ukončením akce, které završí opékaní vuřtů, doplnil Urban.

Akci mediálně podpořil zpravodajský server ZprávyExtra.cz.

Komentáře