SUPERSTAR / Televizní stanice Nova zahájila v tomto týdnu casting pro připravovanou hudební reality show SuperStar, kterou plánuje v roce 2015 vysílat. Hudební show SuperStar se ve vysílání Novy objeví na podzim toho roku, televize Nova ji bude vysílat ve spolupráci se svou sesterskou slovenskou stanicí Markíza. SuperStar opět zaplní vysílání v nedělní večery. Zájemci o účast v dalším ročníku SuperStar show se mohou do soutěže hlásit prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách televize Nova.

Do boje o šanci stát se hvězdou SuperStar a o výhru v hodnotě 2 milionů korun se mohou zájemci hlásit už od dneška. Přihlašovací formulář najdete ZDE!

Osud pěveckých talentů bude mít ve svých rukou během castingů do show SuperStar odborná porota sestavená z osobností českého a slovenského showbyznysu. Kdo se stane příští SuperStar? O tom se začne rozhodovat už velmi brzy.

SuperStar je první televizní show, která pobláznila takřka celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl produkován v 52 zemích světa. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.

Komentáře