PRAHA / Včera 25. ledna 2015 večer odvysílala televize Prima pilotní díl svého nového seriálu Všechny moje lásky. Druhá část, vysílaná od 21.20 hodin, se stala dokonce vítězem večera jako nezpravodajský pořad s nejvyšším podílem na sledovanosti. Nový seriál TV Prima Všechny moje lásky vypráví příběh pětapadesátileté Marie Svobodové, jejíž manžel zemřel na rakovinu, propustili ji z práce a ona v mnoha ohledech musí začít znovu. Seriál vypráví  o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. Autorem scénáře je Rudolf Merkner, z jehož pera pochází řada úspěšných televizních pořadů a seriálů, například i velmi oblíbený seriál Vyprávěj.

„Máme radost, že i přes velkou konkurenci, které jsme na obrazovkách v neděli večer čelili, dali diváci přednost novince, a vynesli tak Všechny moje lásky na špici večerní sledovanosti. V čase vysílání jsme průměrně zaujali 1 113 tisíc diváků, což je výborný výsledek,“ říká pro server ZprávyExtra.cz Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Video: Všechny moje lásky – Poslední přání

Seriál Všechny moje lásky, který se poprvé na obrazovce televize Prima objevil v neděli 25. ledna, vypráví o  pozitivním přístupu k  životu. O  touze a  odvaze překonat všechny překážky, které život přináší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou.

Foto obsazení seriálu Všechny moje lásky

[nggallery id=17]

Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, je dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i  mezi své přátele a  okolí. I po osudové ztrátě manžela Mirka (Karel Heřmánek) nepodlehla smutku a rozhodla se naplno žít dál. Pořídila si nový byt na krásném místě, volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej, i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem.

Autor: R. Mach / ZprávyExtra.cz
Foto / video: TV Prima

Komentáře