Karlovy Vary, ilustrační foto. Autor: pixabay

Karlovy Vary – Nová politická strana Realisté má již své zastoupení v Karlovarském kraji. V květnu zahájil svou činnost Karlovarský realistický klub. Hlavními úkoly karlovarských Realistů je vstup do společenské a politické diskuze s prosazováním základních realistických pravidel a volebního programu.

Volební program i zásadní myšlenky a postoje Realistů jsou založeny především na podpoře konzervativních hodnot, jako jsou národní zájmy, rodina, bezpečnost a podpora poctivě pracujících lidí a jejich svobodného rozhodování při důrazu na osobní odpovědnost. Politická strana Realisté byla založena ekonomem, politologem, komentátorem a publicistou Dr. habil. Petrem Robejškem, který je v současnosti jejím mentorem.

Předsedou Karlovarského realistického klubu byl zvolen Tomáš Ševčík a místopředsedy ing. Alena Botlíková a ing. Libor Haas. V současnosti karlovarští Realisté připravují předvolební kampaň pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny České republiky a věnují se náboru nových členů, podpoře a rozvoji dalších místních realistických klubů v Karlovarském kraji. Dalšími významnými členy Realistů v Karlovarském kraji jsou MUDr. Roman Sýkora, Ph.D., který je koordinátorem Realistů pro Karlovarský kraj, Ing. Martin Lojda jako tajemník Karlovarského realistického klubu a MUDr. Vladimír Vurm, který se věnuje zejména oblasti zdravotnictví a především lázeňství.

ČTĚTE TAKÉ: Demonstrace – Reklamace špatného zákona o účtenkách

Zdroj: realiste.cz
Autor: redakce „ZE“

Komentáře