Sobota, 31 července, 2021

Modelka Helena Houdová se nechala fotografovat nahá

NEJČTENĚJŠÍ

Bývalá Miss Helena Houdová (41), nyní odvážná a šokující sexuální koučka, zveřejnila dechberoucí fotografii, kterou mnohým připomněla období, kdy ještě působila ve světě modelingu. Smutný výraz v jejích očích vzbudil mnoho otázek.

Modelka a sexuální koučka Helena Houdová (41) sdílela svou nahou fotografii v černobílé podobě, na které hledí posmutněle do objektivu. Ke snímku připsala srdceryvnou zprávu o tom, co pro ni ve skutečnosti znamená realita. Bývalá Miss apelovala na fanoušky, že pouze oni jsou strůjci svého života, a mají tak možnost vybrat si, zda budou žít život plný utrpení, nebo kouzelný život naplněný láskou.

Lidé kritizují její pozadí a ptají se, kde nechala ocásek „Říkají nám, že svět je takový, jaký je. To je jen vtip,“ míní krásná Helena. Každá bytost má v sobě velkou vnitřní sílu a musí se ji naučit používat a přijmout zodpovědnost za svůj život, apeluje sexuální koučka, která v sobě objevila bohyni.

Modelka vypadá na snímku křehce a étericky, skoro jako by se vrátila do dávných dob, kdy ještě působila modelingu a dobývala New York. Jen její smutné laní oči budí v lidech nejrůznější otázky.

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu