Sobota, 31 července, 2021

Po měsíci v Česku Simona Krainová opět odlétla do Karibiku

NEJČTENĚJŠÍ

Simona Krainová má svůj nový soukromý ráj. Ostrov Zanzibar, kam teď odlétá každý druhý movitější Čech, vyměnila modelka Simona Krainová (48) za karibský ostrov Svatý Martin. Na zkoušku tam s manželem Karlem strávila deset dní v lednu a v den svých narozenin opět odletěla za teplem.

Z první dovolené na nizozemských Antilách byla nadšená. „Je to tady moc hezké. Kdybychom neměli doma děti, tak se do Česka ani nevrátím,“ uvedla portálu ZprávyExtra.cz. Teď už s sebou vzala celou rodinu včetně psa, aby ji v návratu nic nelimitovalo.

Na palubě letadla mezi Prahou, Amsterdamem a Phillipsburgem, což je hlavní město holandské části ostrova, sice strávila své 48. narozeniny, ale protože letěla nejen s rodinou, ale i s parou kamarádů, rozhodně se nenudila.
Nejdřív se fotila nahoře bez, teď Simona Krainová odložila i spodní díl bikin.

Ostatně let trvá jen něco kolem dvanácti hodin. A mimochodem, ani letenka do karibského ráje není zase tak drahá. Vyjde zhruba na 15 tisíc korun.

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu