Reklama

Vážení obchodní partneři,
máte-li zájem o inzerci na internetovém webu, který je zpravodajského charakteru a najdete jej na url adrese zpravyextra.cz.

Internetový zpravodajský portál zpravyextra.cz, je zaměřen na aktuální obecné zpravodajství z domova i ze světa, sportovní zpravodajství, dopravní zpravodajství, témata magazínových rubrik, publicistiku a mnoho dalšího. Jedná se o velkoformátový, multimediální zpravodajský server.

Vydavatel a provozovatel zmiňovaného celoplošného zpravodajského portálu zpravyextra.cz nabízí svým obchodním partnerům krátkodobou i dlouhodobou spolupráci a je připraven zviditelnit vaší podnikatelskou či neziskovou činnost, stejně tak i vaše produkty a podobně a to přímo na uvedených internetových stránkách.

Rovněž můžeme nabídnout mediální podporu a zviditelnění vaší neziskové činnosti.

Co našim obchodním partnerům nabízíme:

  • Publikaci vlastního reklamního sdělení v podobě PR Native článku
  • Zveřejnění reklamních bannerů na uvedených reklamních pozicích
  • Zveřejnění reklamního sdělení či obsahu na vybraných stránkách sociálních sítích, které naše redakce využívá (facebook, twitter, Instagram a podob.)

Ceník placené inzerce na zpravodajském webu zpravyextra.cz, je zákazníkům a našim obchodním partnerům aktuálně dodán na vyžádání. Stejně tak i podrobné informace o veškeré návštěvnosti našeho internetového serveru, kterou monitoruje Google Analitics a NetMonitor.

Vydáno: 1. září 2020
Aktualizováno: 24. února 2021