Sobota, 31 července, 2021

Večerní rychlá jízda ulicemi Znojma skončila pro řidiče tragicky

NEJČTENĚJŠÍ

Tragicky skončila ve středu večerní rychlá jízda řidiče osobního automobilu VW Tiguan ulicemi Znojma. Náraz do stromu nepřežil. O tragické dopravní nehodě informoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

„Před desátou hodinou v ulici 28. října při předjížděcím manévru nezvládl rychlost jízdy, vjel mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Šofér na místě havárie zemřel,“ sdělil policejní mluvčí Malášek.

„Po nárazu osobního vozu od stromu zůstal v kabině vážně zraněný muž. Hasiči jej vyprostili na páteřní desce a předali do péče posádce záchranné služby,“ informoval mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

nehoda ve znojme
Tragická dopravní nehoda ve Znojmě Zdroj: Policie ČR

Znojemští policisté, kteří nehodu vyšetřují, hledají přímé svědky nehodového děje. Přivítají také případné záběry z palubní kamery z vozidel projíždějících místem v době nehody. Informace k havárii můžete sdělit přímo Policii ČR na telefon 724 189 025.

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu