Sdílejte
Nehoda na silnici mezi Hradcem nad Svitavou a Březovou nad Svitavou. Foto: HZS Pardubického kraje

Hradec nad Svitavou – Na hlavní silnici mezi Hradcem nad Svitavou a Březovou nad Svitavou vyjížděly dvě jednotky hasičů, došlo ke střetu nákladního a osobního vozidla. „Po příjezdu hasičů na místo museli hasiči vyprostit ze zdemolovaného vozu zaklíněného řidiče. Ten byl po vyproštění předán do péče záchranné službě,“ uvedla k nehodě krajská mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková.

Hasiči dále zajistili havarovaná vozidla. Po ustavení jeřábu byl vyproštěn osobní automobil, který po nárazu skončil v lesním porostu,“ doplnila k nehodě krátce mluvčí hasičů.

Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření Policie ČR.


ČTĚTE TAKÉ:  Královéhradečtí krajští záchranáři zaznamenali první letošní nehody motocyklistů


-pip, sim, (red.)

 

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekKrálovéhradečtí krajští záchranáři zaznamenali první letošní nehody motocyklistů
Další článekČeskoslovenský „vlkopes“ se stal hvězdou internetu
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.