PRAHA / V pátek 1. května v ranních hodinách došlo v ulici V Olšinách v pražských Strašnicích k tragické události. Mladý ukrajinský dělník pracující na opravách domu se zřítil z lešení se sedmého patra, z výšky 15 metrů. Dělník na místě zemřel.

Na místo byla přivolána lékařská i zdravotnická posádka pražské záchranné služby. I přes veškerou snahu zasahujících záchranářů se již muže nepodařilo přivést k životu. Mladý muž po ošklivém pádu utrpěl mnohočetná poranění, která byla neslučitelná se životem. Zasahující lékař záchranné služby již bohužel u mladého dělníka musel konstatovat smrt.

„Na místo události byl přivolán inspektor práce, který bude zjišťovat věci ve své kompetenci,“ uvedl k tragické události mluvčí Jan Daněk z pražské policie.

„Mladý muž z Ukrajiny spadl ze sedmého patra. Okolnosti tragédie prošetřují také kriminalisté. Zjišťují, zda někdo neporušil bezpečnost práce,“ doplnil k události policejní mluvčí.

Zda Ukrajinský dělník na stavbě pracoval legálně nebo takzvaně na černo, což hojně využívají některé firmy a podnikatelé jako velmi levnou pracovní sílu bude zjišťovat policie.

Komentáře
Předchozí článekŘidič motocyklu na Brněnsku narazil v plné rychlosti do betonové zdi
Další článekNamol opilý mladík skočil v Praze pod metro. Chtěl se zabít!
ZprávyExtra.cz, je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.