Sdílejte
BRNOPAS - ilustrační foto

 

Brno – Jedete do Brna? Chcete si tu užít dovolenou? Od teď již můžete využít služeb a slev, které poskytuje BRNOPAS. Tato turistická karta je k dostání online i přímo v infocentrech TIC BRNO, a kromě slev na vstupné nabízí také možnost přikoupení jízdenky MHD.

„BRNOPAS vás provede městem, doporučí místa a události hodné pozornosti, a navíc zajistí zajímavé slevy na vstupném,“ vysvětluje přidanou hodnotu turistické karty Jana Janulíková, ředitelka TIC BRNO, které za projektem stojí.

BRNOPAS se přizpůsobí potřebám turistů. Ke koupi jsou varianty od jednoho do tří dnů platnosti s možností přikoupit si také jízdenky MHD. „BRNOPAS konkrétně sdružuje nabídku několika desítek brněnských institucí se zajímavými slevami na vstupném. Jedná se o turistické cíle a zajímavá místa, které by neměl minout žádný návštěvník. Škála je opravdu široká – od hradu Špilberk, Staré radnice, přes brněnské podzemí a slavné brněnské vily, až po programy ve VIDA! science centru, Zoo Brno či Rodinném zábavním parku Bongo,“ přibližuje konkrétní obsah karty Janulíková.

Získat BRNOPAS je jednoduché a zájemce si ho může koupit před cestou do Brna i přímo na místě. Zvolit si lze i nosič karty. Informace je možné nahrát na platební kartu držitele, nebo na kartu, kterou si půjčí v některém z infocenter TIC BRNO. Postup pro online nákup, který zabere jen pár minut, i další podrobnosti včetně konkrétní nabídky jsou dostupné na turistickém portálu www.gotobrno.cz. „Na vybraných místech v Brně jsou k dispozici také tištěné brožury, které fungování BRNOPAS a jeho aktuální nabídku přibližují,“ uzavírá Janulíková.

BRNOPAS – průvodce Brnem, díky kterému ušetříte.

-tr

zprávyExtra

 

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekZáchranáři v Ostravě se věnovali budoucím zdravotníkům
Další článekVláda premiéra Sobotky dnes podala demisi
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.