Domů O nás

O nás

Velkoformátové internetové médium ZprávyExtra.cz bylo založeno v roce 2013. Zakladatelé webu jsou Roman MACH a Jiří BEREC, kteří se aktivně věnují zpravodajství nejen z České republiky již několik let.

K založení zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz je vedla skutečnost, že v dnešní době jsou z obrovské většiny internetová média ve vlastnictví mocných podnikatelů, kteří mívají velmi blízko k politickému prostředí a přímo nebo nepřímo mohou zpravodajské informace zkreslovat nebo plně ovládat dle svých zájmů.

Zpravodajský server ZprávyExtra.cz vydává publikované články a zprávy bez přetvářek, bez lživých či záměrně zkreslujících informací.

Redaktoři a fotografové zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz jsou rozmístěni prakticky po celé České republice.

Aktuální a horké zprávy jsou tak během několika minut až několika hodin publikovány bez nežádoucího zpoždění. Krajští reportéři vybírají pro vás ty nejzajímavější události, ke kterým došlo ve vašem kraji nebo ve světě.

Tým zpravodajského serveru se v reálném čase rozvíjí a do dalších let plánuje ve spolupráci se zahraniční mediální společností spuštění dalších tématicky zaměřených webů.

Zpravodajství aktuálně publikujeme také na sociálních sítích facebooktwitter ,Google+ 

Vedení redakce
– ZprávyExtra.cz