O nás

Velkoformátové internetové médium ZprávyExtra.cz bylo založeno v roce 2013. Zakladatelé webu jsou Roman MACH a Jiří BEREC, kteří se věnují zpravodajství nejen z České republiky již několik let.

K založení zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz je vedla skutečnost, že v dnešní době jsou z obrovské většiny internetová média ve vlastnictví mocných podnikatelů, kteří mívají velmi blízko k politickému prostředí a přímo nebo nepřímo mohou zpravodajské informace zkreslovat nebo plně ovládat dle svých zájmů. V posledních měsících je toho důkazem vrcholový politický činitel a podnikatel v jedné osobě, který skoupil celou mediální skupinu jak internetového zpravodajství, tak i tištěných celoplošných deníků.

Zpravodajský server ZprávyExtra.cz vydává publikované články a zprávy bez přetvářek, bez lživých či záměrně zkreslujících informací.

Redaktoři a fotografové zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz jsou rozmístěni prakticky po celé České republice. Aktuální a horké zprávy jsou tak během několika minut až několika hodin publikovány bez nežádoucího zpoždění.

Tým zpravodajského serveru se v reálném čase rozvíjí a v roce 2016 plánuje ve spolupráci se zahraniční mediální společností spuštění tématicky zaměřených webů. Na leden 2016 je v plánu spuštění video webu a oživení aplikací pro Android a iPhone pro web ZprávyExtra.cz.