Domů Volná místa

Volná místa

Aktuálně nabízené pozice

Zpravodajský portál nabízí spolupráci pro redaktory a fotografy. Zajímá Vás práce redaktora či fotografa? Nabízíme ideální start Vaší profesionální kariéry, ale také třeba jen možnost spolupracovat na vytváření zpravodajství nového zpravodajského portálu.

Redakce zpravodajského portálu hledá nové spolupracovníky na pozici redaktor(ka) či fotograf(ka) po celé ČR. Práce je vhodná i pro mladé nebo začínající, kterým nabízíme šanci odstartovat kariéru redaktora či fotografa.

Hledáme redaktory a fotografy pro téma:

  • krimi
  • dopravní nehody
  • požáry
  • politika
  • sport
  • počasí
  • magazín pro muže
  • magazín pro ženy
  • kultura
  • zajímavosti

V čem spočívá náplň redaktora či fotografa?

  • psaní článků, zpráv (reportáží) z aktuálního dění v ČR i zahraničí, sportovních či kulturních akcí
  • rozhovory s osobnostmi
  • focení, natáčení rozhovorů, úprava foto a videa a mnoho dalšího …

Co od redaktorů vyžadujeme?

  • perfektní znalost českého jazyka, cítění českého jazyka
  • znalost PC, MS Word, Excel
  • přístup na internet
  • u fotografů kvalitní videokameru nebo fotoaparát
  • ochota pracovat v týmu
  • dodržování redakčního plánu

Co můžeme nabídnout?

  • ideální start do profesionální kariéry redaktora či fotografa
  • zaškolení, podporu, profesní růst
  • redakční výhody: volný vstup do press center

Naopak, chcete-li získat zkušenosti v oblasti žurnalistiky a odstartovat u nás kariéru budoucího profesionálního redaktora či fotografa. Ozvěte se nám a určitě pro vás nějakou práci najdeme.

Nabídka pozic je platná do odvolání

V případě Vašeho zájmu o tuto spolupráci napiště na email info@zpravyextra.cz
Uveďte zda máte zájem o pozici redaktora nebo fotografa, tématické zaměření a lokalitu Vaší působnosti. V příloze také zašlete svůj životopis.