Městská policie - pouta, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Most – Vyšetřovatel mostecké kriminální policie obvinil, ze zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu výtržnictví 26letého muže z Mostu. Ten měl začátkem dubna, ve večerních hodinách u vchodu do budovy mosteckého nádraží přistoupit k mladé ženě, kterou chytil za ruku a požadoval po ní drobné mince. 

O incidentu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena mu ze strachu vydala zhruba 60 korun.

Z místa poté odešla, ale neznámý muž ji dohonil a s nožem v ruce jí měl mířit do oblasti žeber a opět po ní požadoval vydání hotovosti. Poškozená mu vydala 1 200 korun. Muž poté z místa utekl. Kriminalisté, kteří na případu pracovali, totožnost neznámého pachatele odhalili,“ uvedla Světláková a upřesnila, že vyšetřovatel obviněného zadržel a státnímu zástupci podal podnět k vazebnímu stíhání.


ČTĚTE TAKÉ: Namol opilý a agresivní řidič ujížděl policistům na Mostecku, policisté museli střílet!
Policejní honička z opilcem, za volantem automobilu, v obci Horní Jiřetín na Mostecku skončila, až střelbou ze služební pistole zasahujících policistů. Incident se stal v pátek 27. dubna, ve večerních hodinách. 

Mostečan, byl již v minulosti za trestnou činnost odsouzen,“ doplnila k případu mluvčí mostecké policie.

Podle informací krajské redakce serveru @zpravyextra.cz Okresní soud v Mostě obviněného útočníka poslal koncem týdne do vazební věznice.

jb, (red.)

Komentáře