#zpravyextra.cz
Dopravní nehoda motocyklu a nákladního vozidla mezi Mostem a Litvínovem. Na místě nehody zasahují záchranné složky. Foto: redakce #ZpravyExtra.cz

Mostecko –  V pondělí 27. srpna, v ranních hodinách došlo na silnici číslo 27 mezi Litvínovem a Mostem k dopravní nehodě, při které se střetl řidič motocyklu s nákladním vozidlem. Motorkář skončil se zraněním v péči lékařů.

Na místě nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Řidič motocyklu, dle informací redakce serveru #ZpravyExtra.cz  pravděpodobně nezvládl řízení a lehce se střetl s právě projíždějícím nákladním vozidlem.

Vzhledem k charakteru nehody, krajská záchranná služba na místo události vyslala pozemní posádku a zároveň také vrtulník Letecké záchranné služby, který přistál přímo na silnici, vedle místa nehody. Zasahující záchranáři zraněnému motorkáři na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně ho převezli pozemní posádkou do mostecké nemocnice k dalšímu vyšetření. Vzhledem, ke skutečnosti, že zranění motorkáře nebyla natolik vážná, aby byl nutný letecký transport na takzvané vyšší zdravotnické pracoviště, vrtulník se následně vrátil prázdný zpět na svou domovskou základnu.


ČTĚTE TAKÉ: Těžká nehoda na dálnici D1. Ve směru na Prahu se střetla dvě vozidla
Krátce před sedmou hodinou ranní v neděli 26. srpna došlo na 179. kilometru dálnice D1, ve směru na Prahu k těžké dopravní nehodě, při které se střetla dvě osobní vozidla. Dva lidé utrpěli zranění. 

Vedle záchranářů na místě nehody zasahovali také litvínovští profesionální hasiči, kteří zajisti havarovaný motocykl proti vzplanutí a úniku provozních kapali a následně provedli úklid komunikace.

Komunikace byla v místě nehody pouze částečně průjezdná. Dopravu musela na místě řídit Policie ČR a také litvínovští strážníci. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi vytíženou komunikaci mezi oběma městy, se na místě nehody tvořili dlouhé kolony vozidel.

Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření Policie ČR.

-jb, (red.)

Komentáře