ilustrační foto: policista - pouta FOTO: Policie ČR / Grafika redakce

Sokolov – Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 35 letého muže ze Sokolovska, jako obviněného ze spáchání přečinů Ublížení na zdraví a Výtržnictví. 35letý sokolovák měl podle policie opakovaně slově i fyzicky napadat na chodbě nájemního domu teprve 20letého mladíka. Napadený mladík musel po útoku vyhledat lékařské ošetření. Agresor skončil v péči mužů zákona.

O případu informovala policejní mluvčí Soňa Hergezelová s tím, že 35 letý muž se měl takového jednání dopustit v červnu 2017 v Habartově v chodbě bytového domu. Zde měl bezdůvodně napadnout 20 letého muže ze Sokolovska.

Obviněný udeřil mladíka sevřenou pěstí do obličeje. Muž po silném úderu upadl na dřevěné schody, ze kterých se zvedl, odešel se silnými bolestmi ramene před uvedený bytový dům a počkal do příjezdu své sestry, která jej měla odvézt do nemocnice na ošetření. Po jejím příjezdu měl obviněný znovu přistoupit k mladému muži, několikrát ho strčit a poté ho udeřit do již zraněného ramene,“ upřesnila policejní mluvčí.


KRIMI Z VAŠEHO REGIONU: Podvodnice uzavřela 56 úvěrových smluv! Celkem žádala o částku přesahující 6 mil. korun


Zranění napadeného si vyžádalo lékařské ošetření,“ doplnila k případu mluvčí policie.

V případě prokázání viny, hrozí agresivnímu muži ze Sokolova trest odnětí svobody, až na tři léta.

-sim, (red.)

Komentáře