Agresor s nožem, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Udalosti112.cz

Mariánské Lázně – Chebští kriminalisté sdělili podezření devatenáctiletému muži z Chebska ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody a Nebezpečné vyhrožování. Mladý agresor chtěl ublížit své přítelkyni, čekal na ní v jejím bytě s nožem v ruce! Nyní se útočník za svůj čin zpovídá chebským kriminalistům. 

O případu informoval policejní mluvčí Daniel Dvořák s tím, že trestných činů se měl muž dopustit tím, že dne 10. ledna 2018 za užití kopie klíče, kterou si udělal bez vědomí své bývalé přítelkyně, vnikl neoprávněně do bytu v Mariánských Lázních. V bytě bývalé přítelkyně setrval v podnapilém stavu s nožem připraveným vedle sebe. Toto vzbudilo v poškozené vážné obavy o její zdraví i život, neboť jeho výhružné chování se opakuje po několikáté od začátku letošního roku. Muž byl policisty zadržen a poté co orientační dechovou zkouškou u něho bylo zjištěno 1,80 promile alkoholu, byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici. Odtud po vystřízlivění putoval do policejní cely, kde čekal na sdělení podezření za své přečiny.


KRIMI Z REGIONU: Prodávali pervitin a ještě vydíral svědka. Hrozí mu až osm let vězení!


Policisté z Územního odboru Cheb podali dnešního dne podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí muže do vazby,“ doplnil policejní mluvčí a upřesnil, že v případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

-jb

Komentáře