Dubští thaiboxeři až v Karviné. Foto, Trenér : Ladislav Horejš

Dubí / Karviná – V sobotu 26. května se konalo poslední kolo Mistrovství ČR Muaythai pořádané C.M.T.A, v Karvinském zimním stadionu.

O události informoval redakci serveru zpravyextra.cz hlavní trenér klubu klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice Ladislav Horejš s tím, že klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje čtyři děti.

Do zápasu nastoupil Daniel Homič (14let) a vybojoval výhru KO v prvním kole nad domácím borcem. K dalšímu zápasu nastoupil Matěj Šimůnek (11 let), který předvedl krásný zápas, ale bohužel zvedli ruku soupeři, Matěj prohrál s o 4kg těžším soupeřem těsně 2:1 na body. Třetím chlapcem byl Alan Homič (11 let), který také neměl soupeře ve své váze a musel jít o váhu výše, aby alespoň získal bojové zkušenosti. Duel bohužel prohrává na body s o 5kg těžším domácím borcem. A posledním bojovníkem, byl Šimon Verner (12 let) vyhrává 3:0 na body nad domácím zápasníkem,“ uvedl Ladislav Horejš.

Tato liga dopadla opět dobře pro naše barvy. Konec sezony je sice za dveřmi, ale ještě nás čeká pár akcí jako soustředění u nás i v zahraničí a hlavně naši nominovaní na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa, kdo to bude, Vás budeme průběžně informovat,“ doplnil Trenér Ladislav Horejš.

@zpravyextra.cz | Leonidas gym


PSALI JSME: Dubský klub Leonidas gym přivezl zlaté Mongkony mezinárodního poháru České republiky
V sobotu 24. března se konal mezinárodní turnaj o zlatý Mongkon města Rokycany pořádaný C.M.T.A a klubem Tik Tak v Rokycanech. Náš klub Leonidas Gym Muay Thai vyslal do boje velký počet zápasníků, a to 12 dětí, které v pyramidách usilovaly o post nejvyšší.

Poděkování za tuto akci patří i prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi a firmám Grafstudio.cz, AJTM Turko a RE/MAX G8 reality, které podporují dubský klub Leonidas Gym.

jb, (red)

BEZ KOMENTÁŘE