Karlovarsko – Na hlavním silničním tahu rychlostní silnice R6 u Bochova na Karlovarsku narazilo ve středu 31. ledna, v brzkých ranních hodinách osobní vozidlo v plné rychlosti do kamionu. Zasahující hasiči museli, ze zcela zdemolovaného osobního vozidla vyprostit dvě vážně zraněné osoby, které následně předali do péče záchranné službě. U nehody musel přistávat také záchranářský vrtulník.

Spolujezdec ze zadní sedačky po nárazu dokázal vystoupit z auta, řidič a spolujezdec z předního sedadla zůstal ve zdemolovaném autě zaklíněný. „Na místo vyjely tři jednotky hasičů. Vyprostit zaklíněné osoby museli zasahující hasiči s použitím hydraulických vyprošťovacích nástrojů,“ uvedli krajští hasiči na sociální síti.

Zároveň hasiči na žádost záchranné služby připravili prostor pro přistání záchranářského vrtulníku.

Po vyproštění zraněných a zaklíněných osob zajistili hasiči celé místo nehody a postarali se o úklid úniku provozních kapalin i trosek vozidla z povrchu vozovky,“ doplnili na Facebooku k nehodě karlovarští hasiči.

VIDEO: zásah záchranných složek u dopravní nehody u Bochova na Karlovarsku

Silnice byla v místě nehody, po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování zcela uzavřena. Doprava byla policisty odkláněna, přes objízdné trasy.

Okolnosti nehody, jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb, (red.)

Komentáře