Všechny záchranné složky IZS zasahovaly, ve čtvrtek 21. prosince u těžké dopravné nehody, která zcela zablokovala odpoledne silnici I/14 mezi Novým Městem nad Metují a Náchodem.

Náchodsko – Všechny záchranné složky IZS zasahovaly, ve čtvrtek 21. prosince u těžké dopravné nehody, která zcela zablokovala odpoledne silnici I/14 mezi Novým Městem nad Metují a Náchodem. Střetl se zde kamion s projíždějícím osobním vozidlem. Zasahující hasiči museli ze zcela zdemolovaného osobního vozidla vyprostit pomocí hydraulického nářadí jednu zraněnou osobu. O nehodě informovala dnes ZprávyExtra.cz krajská mluvčí královéhradeckých hasičů  Martina Götzová.

U dopravní nehody osobního automobilu a kamionu zasahovali dnes celé odpoledne profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolní hasiči z Nového Města nad Metují. Nehoda se stala na silnici I/14 mezi Novým Městem nad Metují a Náchodem za Vrchovinami.

Jednu zaklíněnou osobu z osobního automobilu museli hasiči vyprostit. Poté si ji ihned převzali do péče záchranáři a převezli ji následně do zdravotnického zařízení,“ uvedla aktuálně mluvčí hasičů Martina Götzová .

FOTOGALERIE: Hasiči vyprošťovali jednu osobu po nehodě osobního automobilu a kamionu.

Hasiči místo nehody zajistili, provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorpčním materiálem. Obě vozidla musela být odtažena. Silnice byla po celou dobu zásahu uzavřena,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů a upřesnila, že po dobu asi dvouhodinové uzavírky řídili dopravu policisté, kteří odkláněli ostatní řidiče na objízdné trasy.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření policistů z dopravního inspektorátu.

-jb

Komentáře