Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Udalosti112.cz / J.B.

Kozov – V neděli 19. srpna, krátce po patnácté hodině došlo na komunikaci v katastru obce Kozov, k vážné dopravní nehodě osobního vozidla, které nejprve narazilo do betonových obrubníků a následně i do mostku. Po karambolu skončilo vozidlo mimo komunikaci.

Podle policejní mluvčí Ireny Urbánkové, která aktuálně o nehodě informovala redakci serveru #ZpravyExtra.cz za nehodou stál alkohol za volantem. U řidiče byla provedena orientační dechová zkouška, která byla pozitivní! Řidič nadýchal 0,7 promile alkoholu v dechu.


ČTĚTE TAKÉ: Tři zranění při střetu sanitního vozidla s automobilem na Opavsku
V sobotu 18. srpna odpoledne došlo na Opavsku k vážné dopravní nehodě sanitního vozidla krajské záchranné služby. Lékařský tým rendez-vous v Hlučíně obdržel, krátce před půl třetí výzvu k zásahu do obce Píšť, a to k pacientovi s náhlými obtížemi interního charakteru. 

Při nehodě došlo ke zranění všech tří osob.

„Policisté řidiči naměřili kolem 0,7 promile alkoholu v dechu. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako to, co nehodě předcházelo a výše vzniklé škody jsou předmětem dalšího šetření,“ doplnila k nedělní nehodě mluvčí policie.

-sim, (red.)

Komentáře