Podchlazená žena chtěla skončit se životem, strážníci ji poskytli pomoc. Fotografie z místa události. Foto: Městská policie Brno

Brno – Strážníci vyjížděli v neděli 26. srpna nad ránem do brněnské ulice Otakara Ševčíka. Tam měla podle kolemjdoucích sedět na zastávce dezorientovaná a zmatená žena třesoucí se zimou. Žena chtěla spáchat sebevraždu skokem pod automobil, naštěstí ji strážníci včas předali zdravotníkům.

O události dnes informovala redakci serveru #zpravyextra.cz  tisková mluvčí brněnských strážníků Tereza Kadrnožková s tím, že po příjezdu hlídka městské policie skutečně uviděla uvnitř zastávky sedět třiatřicetiletou ženu oblečenou pouze v lehkých šatech. Strážníkům sdělila, že si nepamatuje, co se poslední hodinu a půl dělo a že je jí zima. Hlídka proto mladou ženu zabalila do izotermické folie, a protože měla žízeň, jeden ze strážníků jí nabídl svou vodu.

Hlídka naznala, že by měl ženu prohlédnout lékař a přivolala proto sanitku krajské záchranky.


STALO SE: Těžká nehoda na dálnici D1. Ve směru na Prahu se střetla dvě vozidla
Dálnice D1 – Krátce před sedmou hodinou ranní v neděli 26. srpna došlo na 179. kilometru dálnice D1, ve směru na Prahu k těžké dopravní nehodě, při které se střetla dvě osobní vozidla. Dva lidé utrpěli zranění. 

Žena mezitím strážníkům přiznala, že na zastávce čekala na projíždějící auto, pod které se chystala skočit. Strážníci ji uklidňovali až do příjezdu sanitky. Přivolaní záchranáři následně zjistili, že žena je pacientkou Psychiatrické nemocnice a převezli ji proto zpět,“ doplnila k události tisková mluvčí městské policie.

-tk, (red.)

Komentáře