PRAHA / Kriminalisté a rodina hledají od 20. února sedmatřicetiletého Jana Kolisku, který měl v pátek 20. února večer nastoupit na noční službu do zaměstnání, kam bez omluvy nedorazil. Přítelkyně ho naposledy viděla velmi brzy ráno ve středu 18. února v místě bydliště na Praze 5.

Jan Koliska doma zanechal mobilní telefon, tablet a notebook, které u sebe běžně nosil, s sebou by měl mít ovšem klíče od domu, peněženku s doklady a platební kartou.

„Pohřešovaný nikdy neodešel z domova bez vysvětlení, podle blízkých a kolegů se jeho chování v poslední době rapidně zhoršilo, byl totiž nezvykle tichý a zamlklý. S největší pravděpodobností by tak tento stav mohlo zapříčinit nadcházející rozvodové řízení s manželkou,“ sdělila pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Popis pohřešovaného – Jan Koliska

Jan Koliska je vysoký 175 centimetrů, silnější postavy. Má světlou pleť, krátké tmavé vlasy s kouty a byl hladce oholený. Oblečenou má nejspíš hnědošedou bundu, na nohou hnědé boty a na hlavě modrou zimní čepici. U sebe by mohl mít i černý batoh.

Jan Koliska - pohřešovaný
Jan Koliska – pohřešovaný Zdroj: PČR

 

„Jakékoli informace k pohybu tohoto muže přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR,“ dodaLa mluvčí.

Komentáře