Střední škola fotografická, filmová a televizní ve Skalsku Foto: Google maps

SKALSKO / Policie v těchto dnech obvinila učitele IT, který učil na Střední škole fotografické, filmové a televizní ve Skalksu nedaleko Mladé Boleslavi. Učitel je synem ředitele školy. Podle policie měl na školním internátě prodávat drogy, u sebe měl pervitin i marihuanu. V případě uznání viny mu hroží až pětiletý pobyt ve vězení. O případu ve Skalsku informovala ve zprách televize PRIMA.

Pětatřicetiletý učitel IT byl policií obviněn v těchto dnech z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami.

„Policie zajistila okolo třiceti gramů krystalické látky, pravděpodobně se jedná o pervitin a dále sušenou hmotu odpovídající konopí. V této chvíli čekáme na výsledky expertíz, “ řekla serveru ZprávyExtra.cz policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Televize PRIMA zjistila, že obviněný muž je synem ředitele školy a pervitin a marihuanu měl prodávat na školním internátě, kde i v současné době přespává. Ředitel školy, otec pětatřicetiletého muže – učitele zjištění televize PRIMA na kameru popíral, řekl, že muž na internátě nebydlí a drogy neprodával.

Policie v těchto dnech započne výslechy svědků.

Pětratřicetiletému učiteli IT ze Skalska hrozí v případě odsouzení až pětiletý pobyt ve vězení.

Podle informací, které jsou zveřejněné na webu Střední školy je ředitelem školy MgA. Pavel Hiřman, jehož syn Michal Hiřman vyučuje na škole Technologii střihu.

Střední škola fotografická, filmová a televizní sídlí v novorenesančním zámku v památkově chráněné obci Skalsko u Mladé Boleslavi, na okraji chráněné krajinné oblasti Kokořínsko.

Komentáře