Vrtulník LZS OStrava Foto: ZZS MSK

Frýdecko-Místecko –  Záchranné složky zasahovaly během neděle 9. září, v odpoledních hodinách u čtyř nehod, jejímž účastníky byli motocyklisté. Mezi půl třetí a pátou hodinou se postupně odehrály nehody na Frýdecko-Místecku, Novojičínsku, Bruntálsku a poté opět na Frýdecko-Místecku. Informoval o tom redakci serveru #zpravyextra.cz, krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.

Nejvážnější byla první havárie, a to střet motocyklu s osobním vozidlem v lokalitě Starých Hamrů.

Osmačtyřicetiletý muž utrpěl po nárazu do automobilu poranění v oblasti břicha a po ošetření záchranáři musel být letecky přepraven na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice,“ uvedl mluvčí záchranářů.


ČTĚTE TAKÉ: Řidič skútru se u Černožic střetl s osobním vozidlem. Zasahovaly všechny záchranné složky
Ve čtvrtek 6. září v ranních hodinách došlo na silnici I/33 u Černožic k vážné dopravní nehodě, při které se střetl řidič skútru s osobním vozidlem. Motorkář skončil se zraněním v péči lékařů. 

Sedmasedmdesátiletá žena, která cestovala ve vozidle, byla ošetřena se středně těžkými poraněními horní a dolní končetiny. Záchranáři ji následně předali na úrazové ambulanci frýdecko-místecké nemocnice,“ doplnil k mluvčí krajské záchranky Lukáš Humpl.

sim, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE