Silvestr 2018, ilustrační foto. Autor: archiv redakce / PixaBay . Grafika redakce

Praha – Po roce se diváci televize Barrandov zase dočkají Barrandovského Silvestra a s ním tradičně mnoha legrace! Bude se hrát, zpívat, tančit a dojde i na lechtivé historky, jimiž letošní hosty z řad předních českých hvězd pobaví náš nejuznávanější sexuolog.

Letošní barrandovská oslava příchodu Nového roku bude opět fenomenální. Moderování se osobně ujme generální ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup, v průběhu večera nebudou chybět písničky z dílny Michala Davida nebo operní pěvkyně Andrey Kalivodové, kteří spojí síly a zazpívají společný duet.


ČTĚTE TAKÉ: Od tohohle sexy fešáka by se Verešová nechala klidně učit na klavír! Na koncert jí “nechtěli pustit”!


Historicky nejmladší účinkující bude teprve patnáctiletá zpěvačka Natálie Grossová, dcera zesnulého Expremiéra Stanislava Grosse, jejíž talent znají především divadelní fanoušci.

Září totiž hned v několika českých muzikálech. Svým šarmem a krásou oslní diváky, Jaromíra Soukupa, Františka Ringo Čecha, Josefa Melena nebo Honzu Musila oblíbené herečky Dana Morávková a Alice Bendová, jež jsou na půdě televize Barrandov téměř jako doma.

O zábavné historky a nekontrolovatelné salvy smíchu se postará popularizátor sexuologie a přední český gynekolog a sexuolog Radim Uzel, jenž smysl pro humor rozhodně neztratil.

A bude toho mnohem víc! Už pozítří 31. prosince večer se o tom ve vysílání televize Barrandov můžete přesvědčit sami.

-red.

Komentáře