Záchranné složky IZS u střetu osoby s tramvají v hlavním městě - Praha 10. Foto: HZS PRAHA

Praha – Profesionální pražští hasiči, posádky záchranné služby a policisté museli v úterních odpoledních hodinách 11. září zasahovat u vážné dopravní nehody, při které projíždějící tramvaj srazila člověka, který zůstal zaklíněn pod soupravou.

K nehodě se krátce vyjádřil tiskový mluvčí pražských hasičů Martin Kafka s tím, že jednotky pražských hasičů zasahovaly v ulici Vršovická v Praze 10. u střetu osoby s tramvají.

„V době příjezdu na místo byla osoba pod soupravou a v péči Zdravotnické záchranné služby,“ upřesnil Kafka.

Hasiči na její vyproštění použili speciální vaky, kterými soupravu nadzvedli. Osoba byla následně předána do plné péče zdravotnických záchranářů,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů.


Z DOPRAVY: V obci Těrlicko na Karvinsku usmrtil automobil třiapadesátiletou cyklistku
Lékařská i zdravotnická posádka záchranné služby spolu s policisty museli zasahovat v obci Těrlicko na Karvinsku, kde došlo krátce před půl sedmou, v úterý 11. září k tragické dopravní nehodě, při které se střetlo osobní vozidlo s právě projíždějící cyklistkou. 

Příčiny nehody jsou nyní, v šetření pražských dopravních policistů. Doprava byla, dle sdělení ŘSD v místě nehody omezena a korigována policisty.

-jb (red.)

 

Komentáře