Celostátně pohřešovaný Jiří Lovíšek z Mostu. Foto | Zdroj: Policie ČR

Most – Mostečtí policisté v pátek 22. února vyhlásili mimořádné celostátní pátrání po devětatřicetiletém Jiřím Lovíškovi z Mostu, který odešel neznámo kam v ranních hodinách, ze svého bydliště v Mostě. Je možné, že by si mohl fyzicky ublížit! Policisté okamžitě vyhlásili mimořádné opatření a pátrání, a zároveň prosí o pomoc všechny, kdo mohli muže kdekoliv vidět.

“Muž je pohřešován od dnešních ranních hodin, kdy odešel ze svého bydliště. Vzhledem k podezření, že by si mohl sáhnout na život, policisté žádají o pomoc veřejnost,“ sdělila mediím v pátek policejní mluvčí Alena Bartošová.


Pohřešovaný devětatřicetiletý Jiří Lovíšek z Mostu. Zdroj: Policie ČR


Muž je střední postavy, vysoký asi 180 a 185 centimetrů, má vyholené vlasy a na tváři strniště. Když odcházel z domu, měl oblečenou černou bundu, modré džíny a hnědé zimní boty.

ČTĚTE TAKÉ


Z Mostu odjel svým osobním automobilem tovární značky Renault Megane, černé barvy s poznávací značkou 7U2 5455. To bylo spatřené naposledy v pátek ráno v Praze, mířilo na dálnici D1. „Veškeré informace, které mohou pomoci při pátrání, lze zavolat na tísňovou linku 158 nebo oznámit na kterékoliv policejní stanici,“ doplnila k pátrání krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.


Bližší informace k muži naleznete zde v odkaze (pokud je odkaz nefunkční, byla osoba vypátrána).

-sim, (-red.)
i-Pátrání

BEZ KOMENTÁŘE