Tělesně postižení - ilustrační foto

 Ústí nad Labem –  V sobotu 10.3.2018 od 11.45 hodin se bude konat  v Ústí nad Labem mezinárodní bowlingový turnaj pod názvem HANDICAP, který proběhne pod patronací pana Bc. Pavla Csonky, zastupitele krajského úřadu Ústeckého kraje.

Těší mně zájem o akce které pořádám v Ústí nad Labem a podle spokojenosti většiny účastníků, jsem rád, že moje práce přináší radost a uspokojení všech přítomných. Tradice našich turnajů bude opět zachovaná, protože každý aktivní účastník si odnese cenu, kterou si sám vybere podle svého umístění uvedl Pavel Csonka.

Soutěže se zúčastní i členové prestižní Asociace vozíčkářů a zdravotně i mentálně postižených AVAZ Děčín, pod vedením předsedy této významné Asociace Petra Kumstáta a jeho spolupracovníka Bc. Jiřího Pýchy za což jim patří velký DÍK.

Soutěží se ve čtyřech kategoriích, které tvoří:

– vozíčkáři ženy;

-vozíčkáři muži;

-chodící bez rozdílu postižení ženy

-chodící bez rozdílu postižení muži.

Bude se hrát na  3 kola, které každý vydrží uhrát. Po ukončení soutěže, se každému účastníkovi nejhorší výsledek anuluje,
sečte se výsledek dvou nejlepších kol a vznikne výsledek pro určení pořadí.

Musím upozornit nemilou připomínku, že startovné činí 200 Kč. Místem konání je jako vždy bowlingová herna v Ústí nad Labem.

Přihlásit se tělesně postižení mohou kdykoliv do 3.3.2018, ale jestliže bude obsazeno například již koncem ledna, pak i přihlášení začátkem února nemají účast jistou. Na všechny účastníky se jako vždy těší pořadatel akce:
Aleš Blažek
Hluboká 486
403 31 Ústí nad Labem
724 956 359
al.blazek@seznam.cz

-tr

Komentáře