@zzsjmk
Při nehodě ve Vranovicích zemřel v osobním autě jeho řidič Foto: Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje

Brněnsko – Profesionální hasiči, záchranáři i policisté museli v úterý 14. srpna, v dopoledních hodinách zasahovat u tragické dopravní nehody ve Vranovicích na Brněnsku, při které došlo ke střetu dodávky a projíždějícího osobního vozidla. Nehoda si vyžádala lidský život a jedno vážné zranění.

V havarovaném osobním vozidle zůstal, dle informací krajské redakce serveru #zpravyextra.cz zaklíněn řidič, kterého museli zasahující hasiči a zdravotníci z vozidla vyprostit pomocí hydraulického nářadí a následně se okamžitě pustili do jeho záchrany. Bohužel přes veškerou snahu zasahujících záchranářů, se již seniora nepodařilo přivést k životu. Zranění, která muž při nehodě utrpěl byla neslučitelná se životem, na místě jim podlehl.


ČTĚTE TAKÉ: Na Černé hoře v Krkonoších havaroval dvoumístný paraglide
Nehoda dvoumístného padákového kluzáku byla na tísňovou linku krajských záchranářů nahlášena v pondělí 13. srpna v 19:41 hodin. Operátoři okamžitě na místo vyslali záchranářskou posádku z Trutnova a vrtulník královéhradecké letecké záchranné služby. 

Zraněnou spolujezdkyni, které s řidičem v osobním vozidle cestovala musel dopravil do nemocnice záchranářský vrtulník, řidič dodávky vyvázl bez zranění.

Nehoda si vyžádala, dle sdělení ŘSD omezení provozu až do 13.30 hodin. Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření Policie ČR.

-jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE